Quest klub
 • Registrovat

Váženým členem klubu se může stát každý, kdo sehraje HRU a natočí o tom video.

Jednoduše řečeno: Sehraj HRU, to znamená udělej SÁZKU a QUEST, a natoč VIDEO. To jsou podmínky ke vstupu do klubu.

 

A teď podrobněji:

Přemýšlej, v čem jsi dobrý/dobrá a uspořádej HRU, ve které vyzveš k sázce kamaráda nebo partu kamarádů. Vyber si tady dole některý z našich doporučených questů a nebo si vymysli svůj. Tento quest musí vykonat ten, kdo sázku prohraje. O sázce a následném questu natoč vlastní video, které nám pošleš. Jak poslat video se dočteš zde.

Za sázku, splněný quest a zaslané video se staneš členem Quest klubu a budeš zařazen/a do soutěže o outdoorovou kameru a také můžeš požívat různých výhod :-)!

 

Vyhlašujeme 2 kategorie, ve kterých můžeš vyhrát:

1. Nejlepší provedení dle poroty. Hodnotíme nápad sázky a questu i způsob natočení videa.

2. Největší sledovanost na YouTube kanálu Quest klubu. Tohle je jasné: hodnotíme celkový počet lajků.

 

Tady máš pro inspiraci různé questy, o které můžeš hrát, ale vymyslet si klidně můžeš i svůj vlastní.

 1. Získej pusu (jako v našem videu).
 2. Choď 5 - 10 minut po eskalátoru v protisměru.
 3. Uspořádej petici a sežeň 100 podpisů. Petice musí být "nesmyslná", recesistická. To znamená, že sháněj podpisy za něco, co už funguje. Např. "Navrhujeme, aby se do chleba dávala mouka".
 4. Staň se terčem pro šlehačkové dorty nebo šlehačkové spreje.
 5. Přečti ve veřejném dopravním prostředku plném lidí (autobus, tramvaj, vlak, metro) jednu stránku své oblíbené knihy nebo přečti vlastní minimálně minutový projev na nějaké téma.
 6. Projeď se autobusem (metrem, vlakem) v netradičním oblečení.
 7. Vezmi si jehlu a vyměň ji s někým na ulici za něco lepšího. To vyměň zase za něco lepšího. A tak dál. Vyměňuj, vyměňuj, vyměňuj. Co získáš za 2 hodiny vyměňování? A jakou to bude mít hodnotu? Můžeš se inspirovat tímto videem.
 8. Uspořádej veřejné představení (zazpívej, zatanči, zarecituj někomu báseň, zažongluj ...) na veřejném místě. Tady máš inspiraci.
 9. Udělej co nejvíce selfíček s jinými lidmi (například v obchodním domě). Selfíčka nesmí být předem domluvena. Překonáš rekord Quest klubu? Podívej se na tohle video.
 10. A nebo navrhni svůj vlastní quest, který bude stát za to.

 

Takže, jestli jsi na výzvy jako dělaný/dělaná, Quest klub je přímo pro tebe! Pozvi kamaráda nebo kamarády a vsaďte se. Úkoly a sázky by měly být pokud možno zajímavé, originální a takové, kde musíš prokázat, že něco umíš a znáš, nebo dokážeš překonat sám/sama sebe. Hledej své hranice a překonávej je. Neboj se jít do recese a hecuj se s ostatními. A toč o tom videa, staň se váženým členem Quest klubu a vyhraj outdoorovou kameru.

Máš-li dotaz, pošli mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo ho napiš na Facebooku

 

Promo dlaždice - Fotogalerie